A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Psychoterapeuta w Londynie

mgr Anna Attwood
adres: UB4 8BA, Londyn, 97 Woodstock Gardens
telefon: +44 7824172383
email: candidadvice@gmail.com

mgr Ania Dyczkowska
specjalność: Psychoterapeuta, Psycholog
adres: Nassau Street, W1W 7AF, Londyn
telefon: 7986966280
Email: Ania1@talktalk.net
www.aniacounselling.co.uk

mgr Wojciech Dubiel
adres: 62 Sparkford House, Batterseach Church Road, SW11 3NQ Londyn
telefon: 7704455908
email: w.dubiel@yahoo.com
www.dubiel.com.pl

Lukasz Hadrych BSc, PGDip, PGCert, PGCert
specjalność: Psychoterapia, Nauka medytacji technik uważności
adres: 33 Snowfields, London Bridge, SE1, 3SS South East London, Wielka Brytania
telefon: 7752903283
email: Luka.LVcounselling@gmail.com
www.lvcounselling.co.uk

mgr Adam Kincel
adres: Gestalt Centre, London, EC2A,
telefon: 7920255542
email: adam@adamkincel.co.uk
www.kincel.eu

mgr Kama Korytowska
adres: 139 Lillie Road, SW6 7SX, London
telefon: +447957586656
email: psychologuk@gmail.com
http://www.polskipsycholog.co.uk

mgr Dorota Maglo
telefon: 07961870731
email: dmaglo@hotmail.com
www.psychoterapia-londyn.com

mgr Malgorzata Milewicz
specjalność: psychoterapeuta, psycholog
adres 1: 97 Mortimer Street, W1W 7SU Londyn,
adres 2: 14 Dowgate Hill, EC4R 2SU, Londyn
telefon: 7842709945
email: malgorzata.milewicz@psychotherapyforyou.co.uk
www.psychotherapyforyou.co.uk

mgr Alexandra Piotrowska
specjalność: psychoterapeuta, psycholog
adres: 139 Lillie Road, SW6 7SX, London
telefon: +447957586656
email: psychologuk@gmail.com
http://www.polskipsycholog.co.uk

Joanna Wajszczuk BSs Psychology, ECP, UKCP registered
specjalność: Psychoterapeuta Gestalt
adres: 6a Bessborough Place, London SW1V 3SG, Londyn, UK
telefon: 7787407634
email: joanna@ontherapy.co.uk
www.ontherapy.co.uk
BSs Psychology, ECP, UKCP registered

mgr Anna Williams
adres: 97 Woodstock Gardens, UB4 8BA, London.
telefon: +442085810784
email: thirdspace2260@yahoo.com
http://www.results-counselling.com/

Comments are closed.